Ukrainian
+380 96 800 8778
strategyod@gmail.com
м. Одеса, вул. Шкільний аеродром, 1\1
  1. Головна
  2. НОВИНИ
  3. Новини Асоціації
  4. Третій Дитячий рибальський фестиваль «Кінгфішер»

Третій Дитячий рибальський фестиваль «Кінгфішер»

Третій Дитячий рибальський фестиваль «Кінгфішер»

Рибальська спритність, кмітливість і удача оспівані в століттях. Небезпечна морська професія або улюблений вид дозвілля для величезної кількості людей у всьому світі. Рибалка - це раз і назавжди. Відкрите спілкування з природою і живі емоції - за це все люблять рибалку. «Кінгфішер» - це дитяче свято, яке покликане подарувати все це маленьким рибалкам.

30 травня відбувся вже 3-ій Дитячий рибальський фестиваль «Кінгфішер», традиційно на спортивному водоймищі «Барабой». Цього року організаторами виступили Міжнародна Асоціація «Євростратегія», Благодійний Фонд «Карітас Одеса УГКЦ», Ротарі клуб «Одеса Сі Енерджі» та Громадська ініціатива «Центр активної реабілітації, туризму і практичної археології «EXTEAM», спонсорами виступили ТМ «Mad Carp» та МА Євростратегія». Захід проводився в партнерстві з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України», Громадським союзом «Рада соціального інвестування», Федерацією Рибальського спорту Одеської області, спортивною водоймою «Барабой», магазином «Флагман», рибальським магазином «Два карпа», Банком «Січ», Благодійним Фондом «Єдність Громади» та Соціальною краудфандинговою ресурсною платформою «СІПстартер» (sip-starter.com). Цього року до «Кінгфішеру» завітали в гості та підтримали захід ротарійці з Ротарі Клубу «Ізмаїл». Дякуємо усім за те, що це дитяче свято відбулося. Головна подяка юним рибачкАм та рибАчкам!

Фестиваль є одноденним інклюзивним заходом з елементами психологічної релаксації, спрямованим, в першу чергу, на подолання соціально-психологічних проблем і бар'єрів, які відчувають дітки в складних життєвих обставинах і дітки з інвалідністю.

Цілями фестивалю також є популяризація здорового способу життя та риболовного спорту, залучення дітей до активних форм відпочинку та формування в Україні повноцінного інклюзивного простору.

У заході взяли участь 42 дитини, було спіймано та відпущено близько 112 рибок, 2 раки та один спінінг J Всі учасники отримали відзнаки у 42 номінаціях та цінні подарунки від організаторів та партнерів!

До зустрічі на наступному Дитячому рибальському фестивалі «Кінгфішер»!