Ukrainian
+380 96 800 8778
strategyod@gmail.com
м. Одеса, вул. Шкільний аеродром, 1\1
  1. Головна
  2. НОВИНИ
  3. Новини Асоціації
  4. Сприяння роботі наших героїв-рятувальників - Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Одеській області

Сприяння роботі наших героїв-рятувальників - Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Одеській області

Сприяння роботі наших героїв-рятувальників - Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Одеській області

Розгортаємо нашу роботу ширше. Відтепер плануємо сприяти роботі наших героїв-рятувальників - Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Зустрівшись на базі рятувальників, обговорили наявні потреби загону, разом з перспективами нашої співпраці щодо забезпечення спеціальними технічними засобами та засобами спеціального захисту. Підписали Меморандум про партнерство, а це означає, що зовсім скоро на sip-starter.com з’явиться новий проект, який ми зможемо підтримати всім світом.

Захищати Державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом і самовіддані люди. Зараз, під час війни, роботи стало ще більше, небезпечної та тяжкої роботи: порятунок людей з під завалів зруйнованих будівель, гасіння уражених об’єктів військової та цивільної інфраструктур, дезактивація нерозірваних смертоносних бомб, ракет, снарядів.

Всі ми знаємо точно, у яку би халепу ми не потрапили, є ті професіонали, які готові прийти нам на допомогу. Є ті, хто ризикуючи своїм життям, як і солдати на фронті, знаходяться в епіцентрі надзвичайних ситуації, допомагаючи простим громадянам та роблячи їх життя безпечнішим.

Зараз, у відповідь на самовіддану працю та в знак подяки, в цей тяжкий час, ми маємо можливість підтримати наших рятувальників.